SİPARİŞ & SORU HATTI

AKCİĞER DETOKSU
Güçlü Formül
Hızlı Sonuç!
GERÇEĞİ ÖĞRENİN

AKCİĞER DETOKSU

Kullanıcılar için özel tanıtım fiyatıyla satışa sunduğumuz yeni takviye edici gıdayı satın almak istiyorsanız. Sitemizdeki sipariş oluştur kısmı veya internet satış sitemiz üzerinde bulunan destek hattımızdan satış ve danışma temsilcimize ulaşmanız yeterlidir. Sizleri bu yeni formül doğal içerik kullanılarak oluşturulan ürünü kullanmaya davet ediyoruz. Bu ürün tamamen bitkisel bileşenler kullanılarak hazırlanmış, bitkisel gıda takviyesidir. Deneme amaçlı indirimli lansman fiyatı stoklar ile sınırldır. Tükenmeden sizde sipariş formu oluşturabilirsiniz. Kullanmak isteyen tüm siz değerli müşterilerimizi sitemize bekliyoruz. Orjinal bitkisel akciğer detoksu satış sitesi olan firmamız hologramlı ürün satış yapılmaktadır. Güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz

Kısa süreli
tanıtım fiyatıyla
129 TL
64 TL
9034743308
 • 1 Adet
  64
  TL
 • 2 Adet
  109
  TL
 • 3 Adet
  149
  TL
 • 4 Adet
  182
  TL
ORJİNAL AKCİĞER DETOKSU !

Akciğer Detoksu
Bitkisel

Akciğer detoksu, özel bitkisel içeriklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş, düzenli kullanımlarda sigara dumanının ve sigara da bulunan zararlı etken maddelerin ciğerinize verdiği zararı azaltmaya yardımcı bir üründür. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde vücudunuzun ciğerlerinizde oluşan tahribatı tamir etmesine yardımcı olur. .

Etkileri Nelerdir?

Siyah havuç özü; akciğerdeki katranı temizlemeye faydası vardır. Turuncu havuçtan daha fazla antioksidan hücreye sahiptir.
Zencefil; akciğerdeki mukusu temizler. Akciğerdeki toksin, mukus ve istenmeyen zararlı parçaları akciğerden atılmasına yardımcı olur.
Ekinezya; Akciğerdeki balgamın daha çabuk ve kolay dışarı atımını sağlar. Ekinezya akciğeri iyileştirici özelliği olan bir bitkidir. Akciğerler için bakteriyel rahatsızlıklarda ekinezyaya başvurur.
Dağ Nanesi; Nane ferahlığı kokuyu yok eder ve nefesi temizler. Nane daha rahat nefes almanızda etkilidir.
Kekik Otu; Akciğerlerdeki tıkanıklık ve iltihaplanmayı azaltmada yardımcıdır.
Meyan Kökü; boğaz ağrısı, kuru öksürük ve alerjiye maruz kaldığınız zamanlarda iyileştirme etkisi vardır. Akciğer enfeksiyonuna iyi gelir.

Kısa süreli
tanıtım fiyatıyla
129 TL
64 TL
HEMEN SİPARİŞ VERİN

Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, ürün hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin kargo durumunu öğrenebilirsiniz.


 

Akciğer Detoksunun Nasıl Kullanılır?

Bitkisel akciğer detoksu kullanım talimatı bilgisi, içeriği, yan etkileri, uyarılar ve üretici firma bilgileri ürünün kutusu veya ambalaj kısmında bulunur. Kullanım için ambalajda yazan talimatlar okunmalı ve talimatlara uygun kullanılmalıdır. Bir bardak suya bir paket toz karışım dökülür ve karıştırıldıktan sonra kullanımı tavsiye edilir. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç kesinlikle değildir. Rahatsızlık ve hastalık gibi tıbbi problemlerin tedavisinde ilaç olarak kesinlikle kullanılmaz. Bir yan etki görülmesinde kullanımı bırakılmalıdır. Bir hekime danışılmalıdır.

507-256-6689
Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, ürün hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin kargo durumunu öğrenebilirsiniz.